Yeni model Suzuki Baleno Özellikleri ve Fiyatı

Uygun fiyatlarla Sedan kasa yapısına sahip bir araç almak isteyenlere bu yazımızda 2017 model Suzuki Baleno aracının tanıtımını yapacağız.

Son derece kompakt bir yapıya sahip olan Baleno 1,2 motor seçeneğiyle satılmakta olup 90 beygirlik bir motor gücüne sahiptir. Otomatik ve düz vites seçenekleri bulunan 2017 Suzuki Baleno aracında benzinli motor seçeneği bulunmakta olup Türkiye’de dizel motoru satılmamaktadır. Hatchback görünümlü 2017 Suzuki Baleno iç hacim açısından son derece kullanışlı olup detaylandırılabilir bir iç hacme sahiptir.

Kullanıcı dostu ışık gösterge paneline sahip olan yeni Suzuki Baleno modelinde CD ve USB oynatıcı bir müzik sistemi bulunmaktadır. Son derece kullanışlı bir bagaj hacmi bulunan yeni Baleno modelinde 320 litrelik bir bagaj hacmi vardır.

5 ileri manuel ve 5 ileri otomatik vites seçeneğine sahip olan 2017 Suzuki Baleno aracında 37 litrelik bir yakıt depo hacmi bulunmaktadır. Aracın boş ağırlığı 865 kilogram olup yüklü durumdaki ağırlığı ise maksimum 1405 kilogram civarındadır.

Saatte 180 kilometre hıza kadar ulaşabilen yeni Suzuki Baleno, sıfır kilometreden 100 kilometre hıza ortalama 12,3 saniye civarında ulaşmaktadır.

Yakıt tüketimi açısından benzinli motor seçeneğindeki en iyi yakıt tüketimine sahip olan yeni Suzuki Baleno, ortalama 5,5 litre civarında bir yakıt tüketmektedir. Dokuz farklı renk seçeneğiyle satışa sunulan yeni Suzuki Baleno aracında; yol bilgisayarı, direksiyondan kumandalı multimedya sistemi, bluetooth telefon görüşmesi, yokuş kalkış desteği gibi özellikler de standart olarak sunulmaktadır. 2017 yılında da piyasadaki yerini almaya hazırlanan yeni Suzuki Baleno aracının en alt modeli 55.950 TL olup en üst modeli de 61 bin TL’den satışa sunulmaktadır.

Siz de aracı daha yakından görmek ve test sürüşlerine katılmak için en yakın Suzuki yetkili satış noktalarına uğrayabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0, 2017, 2017 Baleno, 2017 model, 2017 model sıfır arabalar, 2017 model suzuki, 2017 model Suzuki Baleno, 2017 Suzuki Baleno, 2017 Suzuki modelleri, baleno, benzin, benzin suzuki, en ucuz arabalar, istanbul, kırmızı, kırmızı renk suzuki, manuel, manuel vites, satılık, satılık suzuki, sıfır araba modelleri, suzuki, Suzuki Baleno, Suzuki Baleno 2017, Suzuki Baleno 2017 fiyatı, taksitle, taksitle suzuki, Yeni araba modelleri, yeni Suzuki Baleno

Sonraki Yazı