Yeni Renault Symbol Özellikleri ve Teknik Detayları

Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı ile bilinen Renault Symbol yeni ara yüzü ile karşınızda.

Oldukça keskin hatları ile öne çıkan Yeni kasa Renault Symbol Sedan kaliteli malzemelerin birleşmesi ve yeni nesil motor seçenekleri yılın otomobili olmaya aday olarak görünüyor.

Ülkemizde genel olarak ticari taksi ve şirket aracı olarak kullanılan 2017 Renault Symbol dayanıklı motorları ve performansı ile kullanıcıları tarafından tam not almış durumda.

Önceki modellerine göre güvenlik düzeyi üst seviyelerde tutulan Renault Symbol Euro N Cap testlerinden de beklenen performansı sergiledi. Her türlü kullanımlar için katlanılabilen arka koltukları ile eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. 2017 Kasa Renault Symbol koltuklar dik vaziyette 510 litrelik bagaj hacmi sunmaktadır.

Renault dijital gösterge paneli ile uzun yolculuklarınızda veya kısa mesafeli kullanımlarınızda yakıt tüketim değerlerini anlık olarak hesaplar.

Yeni Renault Symbol Sedan kasa seçeneğine yeni eklenen özelliklerden biri ise hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı sistemi. Bu özellik gaz pedalı ile bağlantınız olmadan düğme ile araç hızını yükseltip/azaltmanızı sağlar.

Ayrıca Renault Symbol için öze olarak tasarlanmış ECO sürüş modu seçeneği ile sürüş potansiyeline bağlı %10’a varan tasarruf elde etmek mümkün.

Renault tüm binek modelleri için sıfır araba alım kampanyası kapsamında 20.000 TL için 20 ay %0 faiz imkanı sunuyor. Sizde kampanyadan faydalanmak istiyorsanız size en yakın bir Renault bayisine uğrayınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1,6 tdi, 2017, 2017 Renault Symbol, renault, sıfır araba modelleri, symbol, Yeni araba modelleri, Yeni kasa Renault Symbol Sedan, yeni model arabalar, Yeni Renault Symbol

Sonraki Yazı