Yeni Yapısıyla Son Model Kia Cee'd

2017 model Kia Cee’d Tanıtımı

Alanında güçlü rakiplerle yarışan ve bu açıdan da birçok güçlü rakibinin bulunduğu bir alanda satışa sunulan yeni Kia Cee’d modelinin tanıtımı gerçekleştirildi.

Peugeot 308, Volkswagen Golf ve Hyundai i30 gibi önemli rakiplerin bulunduğu bu alanda ciddi bir satış oranına ulaşan 2017 model Kia Cee’d, yeni yılda da önemli donanım ve tasarım anlayışıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Yenilenen Kia Cee’d daha keskin ve görenlerde daha büyük bir hayranlık uyandıracak tasarım anlayışıyla dikkat çekmektedir. 7 ileri DCT şanzıman ile yüzde 35’e varan yakıt tasarrufu ile de ilgi uyandıran modellerin başında gelen yeni Kia Cee’d, yenilikçi jantlar ile ve estetik açıdan dikkat çeken LED farlarıyla da önemli Hatchback araçlarından biri olarak hemen ilgi uyandırmaktadır.

2017 model Kia Cee’d aracının ön konsoluna baktığımızda ise dikiz aynasının hemen altında bir yol bilgisayarı bulunmakta olup araçta Start and stop sistemi yer almaktadır. Akıllı park sistemi ile de dikkat çeken yeni Kia Cee’d aracında anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile birlikte elektrikli park freni de önemli teknolojik detaylar olarak dikkat çekmektedir.

6 farklı renk seçeneği ile satışa sunulan ve birçok donanımsal özelliğine sahip olan yeni Cee’d modelinde hız sabitleme ve sınırlama sistemi ile birlikte çift bölgeli otomatik klima standart olarak sunulmaktadır.

7 inç dokunmatik ekranlı müzik sistemi ve navigasyon sisteminin opsiyonel olarak sunulduğu, en üst modelinde ise standart olarak sunulduğu bir özelliğe sahip olan ve birçok güvenlik özelliğini standart olarak sunulduğu araçların başında yer alan 2017 Kia Cee’d modeli, 2017 yılında tercih edilebilecek önemli Hatchback araçlarından birisi olarak dikkat çekmektedir.

Comfort, Concept Plus ve Premium olmak üzere üç farklı motor seçeneğiyle satışa sunulan ve manuel ve otomatik vites seçeneklerinin yer aldığı yeni Kia Cee’d modeli sadece dizel motor seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

85.900 TL’den başlayan fiyatlarla piyasadaki yerini alan yeni Kia Cee’d aracının en üst modeli ise 119 bin 900 TL’den alıcı bulmaktadır. Özellikleri ve göz alıcı tasarım anlayışıyla türünün önemli araçlarıyla yarış halinde olan Kia Cee’d modeline sahip olmak ve aracı daha yakından tanımak için en yakın Kia Yetkili Satış doktorlarına uğrayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2017, 2017 Kia Cee'd modeli, 2017 Kia Ceed, 2017 model Kia Ceed, kia, kia ceed, sıfır araba modelleri, Yeni araba modelleri, yeni kia ceed, yeni model arabalar

Sonraki Yazı