EN UCUZ SIFIR ARABA: YENI FIAT LINEA

EN İYİ FİYAT KALİTESİ SUNAN OTOMOBİL FİAT LİNEA

 

 

Fiat son dönemde yeni otomobil tasarımlarıyla eski günlerine geri dönüyor. Her yıl yenilenen modelleri ile emsallerine nazaran en iyi fiyat, kalite ve performansı sunuyor. Piyasaya sürdüğü Linea’nın ise Pop ve Urban isimli iki versiyonu bulunuyor.

 

Linea Yakıt Tüketimi

 

Linea iki farklı motora sahip. Benzinli 1.4 Fire 77 HP motoru ile saatte azami 165 km hıza çıkabilirsiniz. Ortalama yakıt tüketimi ise 100 kilometrede 6.3 litre. Şehir içinde artan yakıt tüketimi 8.3 litrelere kadar çıkıyor. Karbondioksit salınımı ise km başına 148g ile yüksek seyrediyor. Dizel motoru 1.3Multijet 95 HP ile 100 km yi sadece 13.8 saniyede alıyor. Benzinli motoruna göre ise yakıt tüketimi kilometre başına ortalama 4.9 litre.

 

Linea Güvenlik Özellikleri

 

Linea uygun fiyatlarına rağmen güvenlikten taviz vermiyor.Linea’nın her iki versiyonunda da sürücü ve yolcu hava yastığı, ABS + EBD, elektronik stabilite programı (ASR), motor fren torku düzenleyici (MSR), panik fren destek sistemi (HBA), HillHolder, lastik basınç izleme sistemi ve ısofıx bulunuyor. Tüm bu güvenlik önlemleri ile ailenizle korkmadan seyahate çıkabilirsiniz.

 

Kolaylıklar Aracı Yeni Fiat Linea

 

Linea birçok araç sahibinin sitemlerini sona erdirecek tasarımlar ortaya koyuyor. Araç içerisinden çıkmadan bagaj kapağını ve benzin deposunun kapağını içeriden açabilirsiniz. İki adet arka koltuk baş dayanağını da düşünen modelde yolculuklar eskisinden daha rahat.

 

 

Fiat Linea Modelleri Satış Fiyatı

 

Linea sıfır araç alacaklar için inanılmaz düşük satış fiyatlarıyla görücüye çıkıyor. Aile arabası olarak da bilinen Linea’lar performansına göre düşük fiyatlarla satılıyor.

Linea Pop 1.4 77 HP : 55.900 TL

Linea Pop 1.3 Multijet 95 HP : 66.900 TL

Urban 1.3 Multijet 95 HP : 71.900 TL

 

 

Başlangıç fiyatıyla sedan kategorisinin en ucuz sıfır araba unvanını korumaya devam eden yeni Fiat Linea hem özellikleri hem de donanımıyla bu fiyata bulabileceğiniz en iyi araçlar arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

 

Sıfır araç fiyatları içerisinde 55.900 TL başlangıç fiyatıyla dikkat çeken son model Fiat Linea, önceki yılın da en çok tercih edilen ilk beş aracı içerisinde yer almaya da devam ediyor.

Siz de Türkiye’nin en ucuz sıfır arabasını daha yakından görmek için Fiat bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: