ÖZELLIKLERI VE FIYATLARIYLA YENI OPEL ASTRA

OPEL ASTRA SEDAN

Opel’in güçlü tasarımı Astra Sedan zarif tasarımı, ergonomik kokpitiyle ve şık görünüşü ile kullanıcılarını bekliyor. İç tasarımda birinci sınıf işçilik ve malzeme kalitesiyle evinizdeki ortamı aracınızın içine taşıyor.

Tasarım Özellikleri Açısından Yeni Astra Sedan

Astra Sport ve Elite modellerinde isteyenlere opsiyonel olarak sunroof sunuyor. Elektrikli sunroof özelliği ile güneş ışınlarının gelmesini kısmen engelleyebilirsiniz. Sürüşe duyarlı fanları ile karşıdan gelen sürücülerin gözlerini yormadan maksimum aydınlatma sağlıyor.

Soğuk sabahlar da sıcak bir karşılama arayan sü

rücüler için direksiyon ve ön koltukların ısıtması opsiyonel olarak sunuluyor. İki ayrı klima yönetimi ile sürücü ve ön koltuk ayrı ayrı sıcaklık ayarı yapabiliyor.

Astra’da bulunan bilgi ve eğlence sistemleri sayesinde handsfree telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Güvenlik Özellikleri Açısından Opel

Astra

Park sensörü ile kolaylıkla aracınızı park edebilirsiniz. Tek tuş ile çalışan elektronik park freni size müthiş bir konfor sağlıyor. Ayrıca yokuş kalkış desteği ve şerit takip sistemi gibi önemli donanımlar da yeni Astra’nın önemli detayları arasında gözüküyor.

Yeni Opel Astra Motor Özellikleri ve Yakıt Tüketimi

Dizel ve benzinli yakıtla çalışan Astra da güçleri 81 kW (110 HP) VE 103 kW (140 HP) arasında değişen motorlar mevcut. Manuel ve otomatik vites seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Manuel vites modellerde start-stop sistemi mevcuttur.

Manuel modellerden Astra Edition Sedan 1.6lt. ECO

TEC 115 HP modeli benzin yakıtı tüketiyor. Euro 6 emisyon standardına sahip modelde CO2 emisyonu çok düşük. Ortalama yakıt tüketimi 6.5 litredir.

Otomatik modellerden Edition Plus Sedan 1.4lt. TURBO ECOTEC 140 HP, benzin yakıtı tüketiyor. Bu modelde Euro 6 emisyon standardına sahip. Ortalama yakıt tüketimi ise 100 km’de 6.7 litre.

Yeni Opel Astra Fiyatları

Astra’nın en boş modeli olan Edition 1.6 115 HP Manuel 98.150 TL’den, en dolu modeli Elite 1.6 136 HP Otomatik Şanzıman 182.650 TL’den satışa sunuluyor.

Siz de yeni sedan yapısıyla dikkat çekmeye devam eden bu aracı daha yakından görmek için Opel bayilerine uğrayabilirsiniz.

Bu ilana benzer arama terimleri: